IvaPlete !

- Páté přes deváté.
Jméno: Iva
Povolání: Invalidní důchodce... ruce ještě fungují - asi proto jen částečný důchodce.


Facebook: Iva

Skype: Mám
Telefon: Mám

Když se člověk nudí,
dělá kraviny.
Když pracuje,
dělá krásniny...Pletu od té doby, kdy jsem mamce potáhla první jehlice a dostala za to výprask. Pletu co se dá, kde se dá, kdy se dá ... a vlastně i když se nedá. Opletla jsem mamce i zámek u zásuvky, do které mi zamkla vlnu, abych už nemohla plést. Opletu cokoliv, co mi přijde pod ruku. Starý si už několikrát zachraňoval notebook i myš. Když byl pryč, opletla jsem mu alespoň pracovní stůl. Když mi přišly květináče málo opletené, upletla jsem jim pletený závěs, a teď mi visí kytičky všude po bytě. Heč!

Ledničku prý také nemám oplétat, a tak, když mi došla inspirace svetrová, začala jsem plést ubrusy (vlastně háčkovat). Ubrusy, ubrousky, prostírátka, ornamentovky a stolní stojánky, ležánky i jiné *nky...
Potom hračky, aby nebyly plačky. Pohled na rozjasněná dětská líčka je jeden z nejkrásnějších na světě. Jen děti se asi umí nepředstíraně nadchnout.

Opletla jsem dvě své ratolesti a pak si upletla třetí. Těhotenství s ním mě přivedlo až do invalidního stavu a k mnoha operacím. Ruce ale zatím ještě jehlice udrží a tak pletu dál. Když jednou kamarád uviděl tu spoušť pletenic u mne, upletl mi takovouto stránku, protože prý je škoda se o tolik umu nepodělit. A tak už pletou Ivy dvě. Jedna doma v obýváku a druhá na těch internetech. A že mají obě co dělat!
Tak ať se Vám u mě líbí. A ještě:

Upozornění !
Jehlice zavěšeny proklatě nízko !