Stavbyvedoucí

- Vzkazník
Jméno: Gmisiycs

Povolání: Zámečník, ajťák ... a jiné druhy šílenství.
e-mail: owner@mail.helltracker.cz, gmisiycs@gmail.com, gmisiycs@seznam.cz
Skype: Zrušeno z bezpečnostních důvodů. (taktéž zrušeno vše od MS)
Telefon: Pro zákazníky.

Když se člověk nudí,
dělá kraviny.
Když pracuje,
dělá krásniny...Pletu tento web a budu jej plést ještě dlouho. Tato práce mne neživí a dělám ji dobrovolně i s kolegy, kteří pomáhají paní Ivě v její těžké situaci. Pomáháme rádi, pokud pomáháme adresně a nikoliv virtuálně (nadace, fondy).

Upletli jsme web narychlo v html tvaru, aby se mohlo rychle zveřejnit vše, co si zveřejnění již dávno zasluhuje. Nyní se web předělává ze statického (HTML) na dynamický (PHP). Pracuje se na něm ve volném čase, takže práce jde pomalu. Jednou to ale vše dokončíme.

Momentálně se dělá PHP script pro vkládání obsahu. Ten musí být co nejvíce automatizován, protože paní Iva si s počítačem moc netyká. Po jeho dokončení přijde na řadu Galerie, postupně pak Login, Fórum (nebo jiný komunikační princip). Potom uděláme části, které nás napadnou během výstavby. Nakonec zmizí tato stránka a půjdeme o dům dál. Zatím prosím omluvte nedodělky. Ani Řím nepostavili za den. A ještě:

Upozornění !
Jehlice zavěšeny proklatě nízko !

10.11.2016 - Pokračuje se s prací na databázi. Když už mi z toho hrabalo, šel jsem zjistit něco o ikonách sociálek a přidal jsem je. Dobré odreagování. Bude půlnoc, tj. ideální čas věnovat se opět náročnějším úkolům, než se půjde na šichtu.

07.03.2017 - Pokračuje se s prací. Každou chvíli se pokračovalo. Jen se sem nikomu nechtělo nic připisovat. Např. kompletní web je v PHP. To je ta nejzásadnější změna. Spousta drobných oprav je také hotová. Od Vánoc se věnujeme extensions pro admina, kvůli přidávání obsahu. Na další plánované úkoly zatím nebyl čas. Teď se nějakou dobu předělává server na nový Linux a nové PHP (7). Dlužno poznamenat, že náhodné změny v pořadí parametrů v nových verzích PHP na předělávání zdrojáků kladný vliv kupodivu nemají... Zase je po půlnoci. Proč je to každý den stejné? Ještěže vstávám až ve 4.